Wystawcy

Konwent to nie tylko punkty programu ale także okazja ku temu by się obkupić w rzeczy których nie znajdziecie w typowych sklepach ;) Nasza strefa wystawców zawierać będzie tak niezbędne gadżety jak: koszulki, przypinki, planszówki, komiksy, książki czy fantastyczne rękodzieło!

W tym roku możecie spodziewać się następujących stoisk sprzedażowych:


 


 

“Nasz sklep jest po prostu "zawalony" grami. Ale chcemy ich więcej, więcej, jeszcze więcej! Chcemy, aby zapełniały pomieszczenie od podłogi po sam sufit i były wszędzie tam, gdzie tylko da się je wcisnąć! Chcemy, aby wybór był jak największy! Dlatego też powstał sklep internetowy - tu nigdy nie zabraknie miejsca na coraz to nowsze produkty :)

Żadna z gier nie jest nam obca. Zawsze staramy się dowiedzieć o nich jak najwięcej, aby móc dobrze doradzić naszym klientom. Gramy nawet w gry dla dzieci! Jesteśmy pasjonatami, uważamy, że to jeden z najlepszych dostępnych sposóbów na doskonałe spędzenie czasu ze znajomymi i rodziną. Tyle serdecznego śmiechu i dobrej zabawy chyba nic więcej nie jest w stanie dostarczyć. Albo wspólne, rodzinne święta - ileż można oglądać telewizję? Znacznie lepiej zagrać razem we Wsiąść do Pociągu, albo Jungle Speeda.”
  

Maginarium.pl to kretowana firma stworzona przez fanów dla fanów. W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe koszulki, kubki i wiele innych produktów. Dzięki naszym zainteresowaniom tworzymy produkty trafiające do serc naszych klientów.


  

Fatnastyczne Prezenty. Dosłownie. Znajdziesz u nas księgi, scrolle, notesy, maski. Pióra, stalówki i kałamarze. Sakwy, pouche, tuby i kompasy. Kufle, kubki.


  

Z myślą o łódzkich fanach anime i mangi, we wrześniu 2014 roku,

otworzyliśmy w centrum Łodzi nasz sklep.

U nas można wszystko obejrzeć, dotknąć, powąchać :-)

Nieustannie aktualizujemy naszą ofertę, zgodnie z Waszymi sugestiami.

Teraz nie musicie czekać na konwent, żeby zrobić zakupy.


  

Ręcznie robiona biżuteria, plakaty, przypinki związane z fandomem: anime, kreskówki, filmy, popkultura.  

Fabryka Kart Trefl-Kraków od 70 lat produkuje najwyższej jakości karty do gry. Do tej pory nasze zakłady opuściło prawie miliard talii. To owoc pracy i kompetencji trzech pokoleń naszych Pracowników oraz zaufania dotychczasowych i nowych Klientów na całym świecie. Mamy powody do dumy!


  

Jesteśmy pasjonatami kotów oraz mangi. Pracujemy nad budową firmy i stworzeniem produktów odpowiadających waszym potrzebom! Zapraszamy do podsyłania pomysłów na nowe gadżety! Wkrótce więcej :)


  

Twojsklep.com.pl oferuje klientom produkty takie, jak odzież (koszulki, chusty, fartuchy itp.) i gadżety (między innymi torby, poduszki, kubki, kieliszki, podkładki pod kubek, podkładki pod mysz) zdobione motywami nawiązującymi do tematyki filmów, seriali, książek oraz gier z gatunku sciencefiction i fantasy. Unikalne grafiki tworzone przez związanych ze sklepem artystów pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych produktów, które mogą stać się ozdobą Waszych kolekcji lub posłużyć jako oryginalny upominek dla bliskiej osoby. Zapraszamy na nasze stoisko po gadżety z naszymi najnowszymi wzorami.

  

Wydawnictwo Black Monk od listopada 2009 roku jest obecne na polskim rynku planszówkowym, na którym ciągle rozwija i rozbudowuje swoją ofertę gier planszowych i karcianych. Od samego początku pracuje nad linią gier karcianych z serii Munchkin, wydawanych wcześniej pod logiem partnerskiej firmy Q-workshop na licencji Steve Jackson Games.


  

Fantasy(jne) Bajery to kram na którym znajdziecie biżuterię, odzież, kubki, zegary i drobne upominki dla wszystkich lubiących nietuzinkowe rzeczy.


  

W asortymencie akcesoria i elementy steampunkowe.


 


 

Wydawnictwo Paladynat

 

Robimy unikalne wystawy sławnych gier, które dawno już wymarły lub są dzisiaj już nieosiągalne (więcej info na naszym fanpage'u).

Nasi stali klienci mają wyjątkową możliwość grania w godzinach 19-24 w ciszy i komfortowych warunkach.

Możecie obejrzeć w gablotach pomalowane zestawy do  20 gier bitewnych i od razu nauczymy was w nie grać!


  

Azjatycki Zakątek jest to sklep internetowy z siedzibą w Płocku, który powstał w roku 2014. Naszym klientom pragniemy zaoferować oryginalne azjatyckie płyty, przekąski, urocze gadżety, artykuły szkolne, peruki oraz wiele innych produktów z Dalekiego Wschodu. Od 2017 roku jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą ubrań dwóch japońskich marek: ACDC RAG oraz Listen Flavor.

Jeżeli poszukujesz replik biżuterii historycznej, ozdób związanych z tematyką fantasy czy sci-fi to koniecznie odwiedź Kram Sulika!