RPG/LARP

RPG i LARP to dwie gry, które jako pierwsze zbierały ze wszystkich świata stron poszukiwaczy, wojowników, magów i wielu innych. Kolebki każdego konwentu fantastyki trzeba właśnie upatrywać w tych jakże fascynujących wydarzeniach. Zarówno spotykając się w ciemnych lochach czy pokojach zamków, rzucając kośćmi przeznaczenia oraz przygotowując zbroje na ostateczne starcie w terenie jesteśmy w stanie przeżyć wspaniałe wydarzenia, które śniły nam się w dzieciństwie, śnią się w teraźniejszości i będą się śnić aż ze starości odłożymy halabardy na stojaki. Czy jesteś gotowy by wyruszyć w nieznane regiony, zewnętrzne rubieże czy do Starego Świata? Jeśli tak, to siodłaj konie i widzimy się na Sabat Fiction Fest! 

Warhammer- Po Burzy

Burza Chaosu oddala się od Middenheim. Miasto jest na tyle zniszczone i przesiąknięte złem oraz wypaczeniem, że mieszkańcy boją się do niego wracać. Jedni tracą, drudzy zyskują bo spustoszone miejsce jest rajem dla bandytów i łotrów starego świata. Półświatek przestępczy wyczuwa okazję do ogromnych zysków. By jednak to zrobić muszą zająć się podziałem wpływów i wybrać swego Ojca, który doprowadzi ich do pełnej szczęśliwości.  Giń, pertraktuj , walcz na gruzach Middenheim. Kto zyska a kto straci, to się okaże... To ty kreujesz świat!

 

LARP na Sabacie!

Wiktoriańskie czasy były naprawdę zabawną i pełną życia epoką.
Nie? Coż… żeby się przekonać, koniecznie przybywajcie na Sabat, by wziąć udział w larpie: Ostatnie Pożegnanie sir Victora Bartelby organizowanego przez niepowtarzalny Klub Gier Fantasy "HeX" w Opolu Lubelskim

Z wielkim żalem zapraszamy na przyjęcie pożegnalne nieodżałowanej pamięci sir Victora Bartelby. Nieukojona w smutku rodzina.

Jak zapewne wiadomo naszym drogim czytelnikom w ubiegły wtorek znany i szanowany członek londyńskich wyższych sfer, sir Victor Bartelby, odszedł niespodziewanie i nagle ku głębokiemu żalu rodziny i przyjaciół. Żona wraz z dziećmi zaprasza żałobników na przyjęcie pożegnalne dla uczczenia jego pamięci. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że pojawi się tam wiele znanych i poważanych osobistości. Rodzina Bartelby zapewne nie omieszka, na wzór najnowszej mody, skorzystać z usług znanej w towarzystwie spirytystki madame Dupont. Zapowiada się prawdziwe wydarzenie miesiąca!

London Esquire, sierpień 1871
 

Chcesz zachować spokój wieczny? Pragniesz aby Twoje doczesne szczątki pozostały nienaruszone? Zakup już teraz klatki nagrobne MORTSAFE. Żaden student medycyny nie będzie Ci straszny! Cena już od  £19,99


 

Sesje RPG na Sabacie

Na Sabat Fiction Fest będziecie mogli wziąć udział w wielu sesjach RPG z najlepszymi Mistrzami Gry z całej Polski. Warhammer Fantasy Roleplay, Wiedźmin, czy Star Wars to tylko kilka z licznych systemów i uniwersów, które zagoszczą w naszych salkach!

Więcej szczegółów? Proszę bardzo!


 

Sesja RPG Wigilia Wszystkich Świętych- Zobaczymy się o zmierzchu w wigilię Wszystkich Świętych" znajdujesz takie zaproszenie na odwrocie wizytówki niejakiej Madame Cleo. Czy odważysz się spotkać z tajemniczą damą, czy może coś innego stanie ci na drodze? (Mistrz gry: Rafał Kalinowski "CptBonomo")

 


 

Sesja RPG Królestwo- Przygoda w świecie fantasy. Zarówno dla początkujących graczy jak i zaawansowanych. Luźne przygody w Królestwie Loor, wciel się wraz z nami w elfich łuczników, brodatych krasnoludów i zapijaczonych chłopów! Nigdy nie wiadomo gdzie poniosą Was nogi na szlaku przygody! ( Mistrz gry: Wiktor Kowalczyk "Kovalsky") 

Sesja RPG Warhammer- Czy chcieliście kiedyś zagrać herosami którzy mają realny wpływ na świat?
Cóż... trafiliście w niewłaściwe miejsce! (Mistrz gry: Filip Bartkowiak)


 

I w tym roku będziemy gościć Mistrza Gry- Weterana, który od zarania dziejów istnienia Sabatu wskazuje podróżnikom drogę do prawdziwej przygody jaką jest RPG.
 

Proszę Państwa, przed Nami Blizz i jego sesje:

Ponad czwartą ścianą (D&D 5ed +homerules) - Standardowa grupa poszukiwaczy przygód wyrusza na standardową przygodę w standardowym świecie fantasy. Cóż mogłoby pójść nie tak?” Przygoda dla osób, które nie boją się wywróconych do góry nogami standardów. Brak poczytalności mile widziany.

Ostatnie spojrzenie Morra (WHFRP 2ed.) - Las spowity we mgle. Kręta droga wijąca się między drzewami. Coś czai się w mroku. Pozostała tylko ucieczka. Ale przed czym? Przed zagrożeniem? Przed śmiercią? Przed przeszłością? Czy może przed sobą samym?
Sesja dla zaawansowanych graczy w mrocznym uniwersum Warhammera.


Każdy rządny przygód powinien przybyć na Sabat!