Goście Sabatu

Jeśli od niepamiętnych czasów w waszym sercu gości pragnienie by spotkać kogoś sławnego, pragnęlibyście choć wymienić uściski dłoni z Waszym ulubionym pisarzem, zdobyć autograf popularnego Youtubera, albo uzupełnić Wasz album o zdjęcie słynnego cosplayera, to Sabat jest miejscem dla Was.

W trakcie imprezy niemal na każdym kroku będzie czekać na Was możliwości osobistego poznania wielu niezwykłych i nietuzinkowych Gości, którzy będą prowadzić swoje panele, prelekcje czy fascynujące spotkania, na jakich po prostu musicie się pojawić.

 

Zapowiadamy pierwszych gości specjalnych Sabat Fiction-Fest 2018! 

Grupa Filmowa Darwin

Podczas wydarzenia będziecie mogli między innymi wziąć udział w specjalnie zorganizowanym spotkaniu z założycielami G.F. Darwin - Markiem Huczem i Janem Jurkowskim - oraz spotkać chłopaków podczas dyżuru autografowego.


 

Kazimierz Kyrcz Jr.

Pisarz, autor wielu opowiadań na pograniczu kryminału, fantastyki i horroru. Jego dzieła można odnaleźć między innymi w zbiorach "Piknik w Piekle", "Horrorarium", "Twarze szatana". Ponadto, na podstawie jednego z opowiadań, którego jest współautorem powstał w 2009 r anglojęzyczny film  krótkometrażowy "Head to Love". Jego ostatnio wydana powieść to "Dziewczyny, które miał na myśli".


 

Artur Szyndler

Jeden z twórców kultowej gry RPG "Kryształy Czasu", autor zaplanowanego na 13 tomów cyklu powieściowego "Kryształy Czasu: Saga o Katanie", projektant i wydawca gier planszowych, prywatnie wielbiciel wszelkich rodzajów gadów oraz Warhammera.  Gościem tegorocznego Sabat Fiction Fest będzie Artur Szyndler! Będzie to już piąta (!) wizyta tego zacnego Gościa na naszym Festiwalu, co oznacza, że nie opuścił ani jednej edycji!


 

Jakub “DEM” Dębski

Rysownik znanych komiksów zarówno "w necie" jak i "z papieru" , twórca filmów na YouTube i recenzji filmowych, mistrz parodii znany chociażby z serii "Star Trek przerobiony"  To właśnie on! Podczas Sabatu nie zapomnijcie odwiedzić jego stoiska aby zaopatrzyć się w znane komiksy oraz dorwać autograf


 

Artystyczny Krąg

Grupa twórców-plastyków i zarazem youtuberów  zrzeszonych pod wspólnym brandem! Zapraszamy do sprawdzenia ich możliwości:

Black Worn Jeans

Czkawka

Qklix

Linaa

Testral

Timka

Jaguś