Cosplay


Na festiwalu fantastyki nie może zabraknąć konkursu cosplay ;)


 

NASZE SZANOWNE JURY:

Z przyjemnością przedstawiamy Wam skład naszego jury, które będzie Was oceniało na tegorocznej edycji konkursu cosplay!


Kovalsky Crafts - cosplayer, który był z nami już od pierwszej edycji naszego festiwalu, a wraz z rozwojem Sabatu rozwijały się jego umiejętności. Przez te lata nabył doświadczenia w tworzeniu masek, hełmów, mieczy oraz innych twardych propów. Jego twórczość doceniono już na kilku konkursach, gdzie zajmował miejsca na podium, między innymi 3x za najlepszy występ sceniczny oraz 1 miejsce w konkursie cosplay na Międzynarodowym Festiwalu Seriali w Katowicach. Teraz to on zasiądzie w jury i będzie oceniał staranność Waszych strojów oraz występy na konkursie.

Fot. Tomek Żur - MyView


 

Nagini’s Stuff - w internecie znana jako Nagini. Kocha podróżować po świecie i grać w gry, w szczególności League of Legends. Przyszłość chciałaby wiązać z psychologią, “W cosplayu najbardziej lubię etap planowania. Gdy widzę postać w grze, filmie zastanawiam się jak wyglądałaby w rzeczywistości, jakich materiałów użyć, co w jaki sposób połączyć.”  Oprócz tego lubi bardzo sam proces tworzenia. Jej specjalnością są elementy twarde w strojach. 

Żywe obrazy snów Patrycji Mańko - Czym jej życie byłoby bez sztuki, artyzmu?  Smutne i szare. Rysuje i maluje od dziecka, jednak cztery lata temu zainteresowała się face i bodypaintingiem. Dlaczego ma swoich rysunków nie przenosić na ciało,żeby żyły własnym życiem?
Tworzy makijaże do pokazów tańca z ogniem, przedstawień teatralnych, a dwa lata temu wzięła udział w Mistrzostwach Facepainting Trophy podczas Targów Beauty Forum&Spa w Warszawie.
Ukończyła również kurs Malowania intuicyjnego Vedic Art prowadzonych przez Bożenę Bieleniewicz.
Ale to nie koniec. Trzy lata temu uzyskała stypendium artystyczne "Przekaż dalej" i wtedy zaczęła się jej przygoda z tatuażem. Uwielbia to uczucie,kiedy może dzięki swojej rysunkowej pasji, spełniać ludzkie marzenia!
Regulamin konkursu znajdziecie poniżej:

REGULAMIN KONKURSU COSPLAY

Szczegóły wkrótce!