RPG/LARP

RPG i LARP to dwie gry, które jako pierwsze zbierały ze wszystkich świata stron poszukiwaczy, wojowników, magów i wielu innych. Kolebki każdego konwentu fantastyki trzeba właśnie upatrywać w tych jakże fascynujących wydarzeniach. Zarówno spotykając się w ciemnych lochach czy pokojach zamków, rzucając kośćmi przeznaczenia oraz przygotowując zbroje na ostateczne starcie w terenie jesteśmy w stanie przeżyć wspaniałe wydarzenia, które śniły nam się w dzieciństwie, śnią się w teraźniejszości i będą się śnić aż ze starości odłożymy halabardy na stojaki. Czy jesteś gotowy by wyruszyć w nieznane regiony, zewnętrzne rubieże czy do Starego Świata? Jeśli tak, to siodłaj konie i widzimy się na Sabat Fiction Fest!


RPG- Co to za czary?


W tym przypadku nie chodzi o ręczny granatnik przeciwpancerny, ale o grę fabularną (role-playing game). Gracze mają niepowtarzalną okazję wcielić się w swoich wymarzonych bohaterów i odbywać nimi wyjątkowe przygody. Magia polega na tym, że wszystko dzieje się w jednej sali za pomocą krzeseł, stołu, kart postaci oraz KOŚCI (czasami takimi do rzucania, a jak będzie się robić gorąco to być może innymi). 
Kto prowadzi graczy przez arkana tej magii? Mistrzowie Gry, którzy przygotowują scenariusz, opowiadają historię oraz kontrolują czas i przestrzeń. Najlepsi z najlepszych przybywają na Sabat Fiction Fest, gdzie każdy może spróbować swoich sił w podróżach ciekawszych i niebezpieczniejszych niż te, które proponuje Gandalf.
Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia!
LARP- z czym to się je?


Jeśli chcecie wyprostować nogi po sesjach RPG ale wciąż Wam mało, to możecie wziąć udział w Larpach na Sabat Fiction Fest. Jest to gra, w której gracze wcielają się w swoich bohaterów jak w teatrze. Nie trzeba być jednak aktorem by wziąć udział w tak precyzyjnie przygotowanym przedstawieniu, jakim jest Larp. Najlepsze jest to, że nigdy nie wiesz jak to się skończy! Wspomnieliśmy już, że można przyjść w strojach by jeszcze lepiej oddać klimat?

 


Chcesz zostać Mistrzem Gry na SFF?- Zapraszamy!


Jeśli chcesz dołączyć do grona najlepszych Mistrzów Gry w multiwersum to nie czekaj i zgłoś swoją sesje RPG!

Formularz znajdziesz tutaj.