Pozostałe atrakcje!

Poza szeregowymi atrakcjami konwentowymi będziecie mogli skorzystać z różnego rodzaju warsztatów, pokazów, zabaw integracyjnych. Czekają na Was również projekcje filmowe, konkurs cosplay a także obszerna czytelnia komiksów gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Tutaj znajdziecie informacje dotyczące dużej części programu imprezy która nie mieści się w podstawowych kategoriach.


 

Blok komiksowy

Wolicie Marvela czy DC? Interesujecie się przygodami Thorgala, Hellboya i Galla Asteriksa? A może chcielibyście przeczytać brakujący zeszyt Waszej ulubionej mangi? 

Fantastycznie się składa, ponieważ kolejny raz na Sabat Fiction - Fest będziecie mieli okazję skorzystać z największej festiwalowej czytelni komiksów w Polsce! Jeśli w natłoku innych atrakcji najdzie Was ochota na chwilę odpoczynku serdecznie zapraszamy. Do Waszej dyspozycji będą setki amerykańskich, europejskich i japońskich komiksów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Czytelnia jest tylko jedną z atrakcji przygotowanych przez blok komiksowy. Zachęcamy do udziału w prelekcjach, panelach dyskusyjnych oraz konkursach, przygotowanych przez miłośników powieści graficznych. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z komiksem, czy masz już za sobą wiele stron - blok komiksowy Sabat Fiction - Fest powstał z myślą o Tobie!