GRY BITEWNE

Program Bloku Gier Bitewnych

Turniej Warmachine and Hordes

Turniej III edycji gry skirmishowej osadzonej w steampunkowym świecie. W trakcie rozgrywki gracze wcielają się w rolę Warcasterów/Warlocków by poprowadzić gigantyczne roboty lub bestie wspierane przez szeregi piechoty do zwycięstwa.

http://www.warmachina.com.pl/viewtopic.php?f=12&t=6492

Turniej
9th age Fantasy Battles

Jest to kontynuacja gry Warhammer Fantasy Battles stworzona przez graczy. Inna nazwa ale mroczny klimat, ogromne regimenty i potężni bohaterowie wciąż ci sami!

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=53469

Turniej Warzone Ressurection

Ludzkość wyczerpała zasoby Ziemi i uciekła w kosmos, terraformując i kolonizując resztę wewnętrznego układu słonecznego. Kolonizatorzy jednej z korporacji (w które przekształciły się współczesne narody) nieświadomie otwarli portal do innego wymiaru, z którego przybyło starożytne Zło. Ujawnili się wtedy także obdarzeni nadnaturalnymi zdolnościami obrońcy ludzkości.Tematem przewodnim są zmagania wojenne megakorporacji w walkach między sobą, lub przeciwko przybyszom. Bitwy zakładają wykonanie taktycznych zadań na bardzo gęsto zastawionym makietami stole. Zasady: 1000pkt, 2 rozpiski

Pokazy
X-Wing

X-Wing to szybka taktyczna gra osadzona w uniwersum Star Wars. W trakcie rozgrywki gracze kontrolują gwiezdne myśliwce Sojuszu Rebeliantów albo Imperium Galaktycznego, wybierają pilotów, którzy siądą za ich sterami, wyposażają je w specjalne bronie i usprawnienia – wszystko to w celu dominacji nad Galaktyką.

Pokazy gry Dust Tactic

II Wojna Światowa nie skończyła się w 1945 r. Technologia poszła naprzód, lecz największy konflikt w dziejach świata trwa. Przyjdż i poprowadż oddział wojskowy w alternatywnej rzeczywistości przy stoisku firmy Wargamer.

Warsztaty malowania modeli

Nie wiesz jak zacząć przygotowywać modele do różnych gier? Malowanie figurek wydaje się czarną magią? Te warsztaty odpowiedzą na te pytania i pomogą ci zacząć swoją przygodę z figurkami.

Turniej Afterglow

Afterglow to gra bitewna, w której bandy ocalałych walczą o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. Jednak w odróżnieniu od większości uniwersów, przed kataklizmem było to miejsce gdzie obok ludzi żyły krasnoludy, elfy i inne niezwykłe istoty. System scenariuszy sprawia, że często od anihilacji przeciwnika ważniejsze są inne cele, a wygrać możemy nawet jeśli odnieśliśmy bolesne straty. Zasady: 650pkt, 4 potyczki

Pokazy Afterglow

Afterglow to gra bitewna, w której bandy ocalałych walczą o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. Jednak w odróżnieniu od większości uniwersów, przed kataklizmem było to miejsce gdzie obok ludzi żyły krasnoludy, elfy i inne niezwykłe istoty. System scenariuszy sprawia, że często od anihilacji przeciwnika ważniejsze są inne cele, a wygrać możemy nawet jeśli odnieśliśmy bolesne straty.

Makiety bitew 

Szczegółowo wykonane epickie makiety przedstawiające gigantyczne starcia w różnych uniwersach.

Pokazy
Star Wars Miniatures

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu generałem Rebelii albo Moffem imperialnym, to ta gra umożliwi Ci poprowadzenie swojej armii, prosto w zgiełk bitewny.